Wydarzenia Wydarzenia

Mamy podium

Reprezentacja Nadleśnictwa w składzie Artur Okoński, Andrzej Ziółkowski, Wiesław Oziewicz zdobyła trzecie miejsce w zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych o Puchar Dowódcy Garnizonu Bartoszyce, które odbyły się 17 czerwca b.r. na Strzelnicy Garnizonowej.

W zawodach wzięło udział 11 drużyn reprezentujących wszystkie formacje mundurowe Ziemi Bartoszyckiej oraz koła łowieckie. Komisja sędziowska oceniała celność ośmiu strzałów oddanych z karabinka szturmowego „Beryl" na odległość 100 metrów do tarczy typu popiersie z pozycji leżącej. Losowanie zadecydowało, że drużyna nadleśnictwa strzelała jako pierwsza. Uzyskany wynik pozwolił nam utrzymać się na podium do końca zawodów, oddając jedynie pole reprezentacji 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej Garnizonu Morąg oraz  Wojskowego Koła Łowieckiego „Dzik" w Bartoszycach. Dodatkowo nasz zawodnik  - Artur Okoński  zajął trzecią lokatę w klasyfikacji indywidualnej.

Szczególne słowa uznania należą się gospodarzowi zawodów - Panu płk. dypl. Piotrowi Żurawskiemu i jego żołnierzom za  perfekcyjne zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów, gościnność i ducha fair play.

Fotorelacja z zawodów i szczegóły klasyfikacji sportowej zamieszczone będą na stronie 20 BBZ lub na facebook`u.